Collection: Products

108 products
  • Oranges - Honey Murcott Mandarin Oranges (2PH Farms)
    Regular price
    $9.80
    Sale price
    $9.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oranges - Sweet Afourer Tangerine
    Regular price
    from $6.80
    Sale price
    from $6.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oranges - [Authentic] Jelly Orange 红美人
    Regular price
    $68.80
    Sale price
    $68.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oranges - [MixedBreed] Jelly Orange 红美人
    Regular price
    $45.80
    Sale price
    $45.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Papaya - Dole Hawaii Papaya
    Regular price
    from $4.80
    Sale price
    from $4.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Passionfruit Yellow - Ecuador Yellow Sweet Passionfruit Granadilla
    Regular price
    from $15.80
    Sale price
    from $15.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peaches - Australia Sweet White Peaches
    Regular price
    $13.80
    Sale price
    $13.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pear - Bing Tang Pear 冰糖梨
    Regular price
    $10.80
    Sale price
    $10.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pear - Honey Feng Shui Pear 豐水梨
    Regular price
    $13.80
    Sale price
    $13.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pear - Korea NamShui Pear
    Regular price
    $8.80
    Sale price
    $8.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Persimmon - Spain Kaki Persimmon
    Regular price
    from $10.80
    Sale price
    from $10.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pineapple - Dole Honey MG3 Pineapple
    Regular price
    from $5.80
    Sale price
    from $5.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pineapple - Phulae Mini Pineapple
    Regular price
    from $6.80
    Sale price
    from $6.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pomegranate - Sweet Pomegranate
    Regular price
    $15.80
    Sale price
    $15.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pomelo - Malaysia Pink Flesh Pomelo
    Regular price
    $9.80
    Sale price
    $9.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Raisins - California Organic Raisins
    Regular price
    from $9.90
    Sale price
    from $9.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Roasted Chestnut (pre-cut shell)
    Regular price
    $10.90
    Sale price
    $10.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Soursop (红毛榴莲) $12/kg (3kg and above)
    Regular price
    from $14.00
    Sale price
    from $14.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberry - Korea Premium Sulhyang Strawberries 500gm 한국 딸기
    Regular price
    from $28.80
    Sale price
    from $28.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sweet Dates - Medjoul Natural Dates from Jordan
    Regular price
    from $12.80
    Sale price
    from $12.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sweet Prune Powder
    Regular price
    $1.50
    Sale price
    $1.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sweetie Grapefruit - Oroblanco From Jaffa Farm
    Regular price
    $7.90
    Sale price
    $7.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Thailand Organic Longan
    Regular price
    from $9.80
    Sale price
    from $9.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tomato - Cherry Tomato from Holland
    Regular price
    from $10.80
    Sale price
    from $10.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tomato - Cherry Tomato on the Vine
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • [PROMOTION] Coconut - Coco thumb Organic Pure Coconut Juice (Buy 4 pieces at the price of 3 pieces)
    Regular price
    from $5.80
    Sale price
    from $5.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • ☆Christmas Bundle A☆
    Regular price
    $78.00
    Sale price
    $78.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • ☆Christmas Bundle B☆
    Regular price
    $88.00
    Sale price
    $88.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out